سیکا سومین کارخانه خود در اندونزی را افتتاح کرد

سیکا فعالیت خود را در سومین کارخانه خود در اندونزی در مرحله ای آغاز کرد که ظرفیت های تولید محلی را با تقاضای زیاد برای مصالح ساختمانی هم تراز می کند. کارخانه جدید در بکاسی، در شرق پایتخت جاکارتا قرار دارد. دو کارخانه موجود سیکا در حال تولید افزودنی های بتن و ملات به بازار ساخت و ساز اندونزی بودند.

با افتتاح کارخانه جدید ، سیکا ظرفیت تولید را در منطقه کلان شهر جاکارتا گسترش می دهد و اطمینان می دهد که می تواند تقاضای بیشتری برای مصالح ساختمانی در غرب اندونزی را برآورده سازد. این توسعه اخیر ، تأکید بر تعهد سیکا در سرمایه گذاری های پایدار دارد که در جهت ارائه بهترین راه حل ها و خدمات محصول به صورت محلی به مشتریان است.

مایک ،کمپیون، مدیر منطقه آسیا

تقاضا برای مصالح ساختمانی با کیفیت بالا در اندونزی به سرعت در حال رشد است. کارخانه جدید درجاکارتا به ما این امکان را می دهد که تولید را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم و از این طریق موقعیت قدرتمند خود را در بخش زیرساخت ها و ساخت و سازهای مسکونی کشور گسترش دهیم. "

 

تقاضای زیاد برای تحریک رشد زیرساخت ها

اندونزی پنجمین بازار بزرگ ساخت و ساز در آسیا است و با رشد سریع جمعیت و افزایش شهرنشینی مشخص می شود. بخش ساخت و ساز انگیزه قابل توجهی از سرمایه گذاری های عمده در حمل و نقل ، انرژی و زیرساخت های آب و همچنین در املاک مسکونی و تجاری ایجاد می کند. پروژه های استراتژیک ملی دولت به تنهایی یک حجم سرمایه گذاری معادل کمتر از 320 میلیارد CHF را تشکیل می دهد. برآوردها رشد متوسط در صنعت ساختمان را برای ده سال آینده نزدیک به 7 درصد نشان می دهد.